Objekt afarist 2,250m2 me qira afër QMI-së

Lipjan

Detaje

  • Id e prones: T40040
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Statusi I prones: Me Qira
  • Siperfaqe: 2 m2
  • Dhoma gjumi:
  • Banjo:
  • Cmimi: Kontakto për çmimin

Tipare

  • Siperfaqe neto : 2250

Pershkrim

Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër QMI-së. Punët e vrazhda janë të përfunduara, mbetet vetem ndriqimi si dhe dyshemeja si punë të përfundohen sipas kërkesës së qiramarrësit. Objekti ka gjithsej 2 kate (përdhesa dhe kati i I-rë) ku lartësia e katit është 5.5m Çmimi për qira 3euro/m2 ku përfshihet tatimi në qira 9% si dhe TVSH-ja 18%

Adrese :

  • Qyteti : Lipjan

Prona te ngjashme

Me Qira
5,000 €

ID: T40025

ID: T40025


Viber