Banesë 107m2 me qira në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit
300 €

Detaje

 • Id e prones: T00335
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 107 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 300 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 107

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen e spitalit afër Maxi Market, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 3 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Depo 1 Ballkon 1 Banjo 1 WC 1 Garazhë

Adrese : Holger Pedersen, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lagjja e Spitalit

Prona te ngjashme

Me Qira
250 €
To rent

Banesë 85m2 me qira në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T00334

ID: T00334

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 93m2 me qira te gjimnazi Sami Frashëri

Prishtina, Pjesa e vjetër e qytetit

ID: T00333

ID: T00333

Me Qira
400 €
To rent

Banesë 80m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T00329

ID: T00329


Viber