Banesë 85m2 me qira në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit
250 €

Detaje

 • Id e prones: T00334
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 85 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 250 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 85

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen e spitalit afër Maxi Market, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Depo 1 Ballkon 1 Banjo 1 WC

Adrese : Holger Pedersen, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lagjja e Spitalit

Prona te ngjashme

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 65m2 me qira në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T00346

ID: T00346

Me Qira
320 €
To rent

Banesë 88m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T00344

ID: T00344

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 93m2 me qira te gjimnazi Sami Frashëri

Prishtina, Pjesa e vjetër e qytetit

ID: T00333

ID: T00333


Viber