Lokal 440m2 me qira në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit
3,500 €

Detaje

 • Id e prones: T50116
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 450 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 3,500 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 450

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen e spitalit, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe hapësirë parkingu privat.

Adrese : Holger Pedersen, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lagjja e Spitalit

Prona te ngjashme

Me Qira
2,240 €
To rent

Lokal 320m2 me qira në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T50137

ID: T50137

Me Qira
2,950 €
To rent

Lokal afarist 367m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T50111

ID: T50111

Me Qira
1,800 €
To rent

Lokal 297m2 me qira në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T50106

ID: T50106


Viber