Banesë 75.75m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1
59,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10358
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 76 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 59,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75.75

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, shumë afër do të ndërtohet rruga A, më saktësisht në rrugën Prekazi, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Valoni Company. Banesa është e gatshme për banim mirëpo lëshohet në shfrytëzim nga muaji Maj 2019 dhe është në katin e IX me orientim kah lindja. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje me kuzhinë 2 Dhoma gjumi 1 Ballkon 1 Depo 1 Banjo

Adrese : Prekazi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
40,000 €
For sale

Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10049

40,000 €

ID: T10049

Në Shitje
77,000 €
For sale

Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10362

77,000 €

ID: T10362


Viber