Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
350,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20135
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 300 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 350,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Truall/ toke : 4400
 • Siperfaqe neto : 300

Pershkrim

Shtëpia ka gjithsej 4.4 ari truall, shitet e pa mobiluar dhe ka gjithsej 3 kate. Shtëpia ka këtë renditje: - Bodrumi - Kati përdhesë 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 Ballkon - Kati I-rë 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 Terasë 1 Ballkon

Adrese : Arberia, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
285,000 €
For sale

Shtëpi 381m2 në shitje në lagjen Veterrnik

Prishtina, Veternik

ID: T20143

285,000 €

ID: T20143

Në Shitje
300,000 €
For sale

Shtëpi 410m2 në shitje në lagjen Medikusi

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T20141

300,000 €

ID: T20141


Viber