Banesë 80m2 në shitje te Qafa

Prishtina, Qafa
95,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10356
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 95,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80

Pershkrim

Banesa ka gjithsej 80m2 kurse në dokumenta ka 64m2, shitet e pa mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Depo 1 Banjo

Adrese : Rruga Uçk, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qafa

Prona te ngjashme

Në Shitje
85,000 €
For sale

Banesë 99.97m2 në shitje në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10398

85,000 €

ID: T10398

Në Shitje
70,000 €
For sale

Banesë 60m2 në shitje te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T10395

70,000 €

ID: T10395


Viber