Shtëpi 330m2 në shitje në Çagllavicë – Lagjja Jonë

Çagllavicë, Lagjja Jonë
135,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20134
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 330 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 135,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 330

Pershkrim

Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në Lagjen Lagjja Jonë, është e gatshme për banim, me përjashtim të dy banjove në katin e pare që nuk janë të përfunduara. Shtëpia ka ngrohje qëndrore me pelet dhe lagjja është e sigurar 24/7. Shtëpia ka këtë renditje: - Perdhesa 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 1 Dhomë gjumi 1 Banjo 1 Ballkon 1 Koridor 1 Garazhë - Kati i I-rë: 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 1 Ballkon 1 Terasë

Adrese : Lagjja Jone, Prishtine

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja Jonë

Prona te ngjashme

Në Shitje
183,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20144

183,000 €

ID: T20144

Në Shitje
155,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC

ID: T20003

155,000 €

ID: T20003

Në Shitje
150,000 €

ID: T20123

150,000 €

ID: T20123


Viber