Lokal afarist 367m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
2,950 €

Detaje

 • Id e prones: T50111
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 367 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 2,950 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 367

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen Arbëria, afër Five Star Fitness dhe është I përshtatshëm për edhe për zyre dhe është në katin e I-rë.

Adrese :

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
1,500 €
To rent

Lokal 190m2 me qira në lagjen Kalabria- Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T50113

ID: T50113

Me Qira
1,500 €
To rent

Lokal 340m2 me qira në lagjen Kalabria- Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T50112

ID: T50112

Me Qira
1,800 €
To rent

Lokal 297m2 me qira në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T50106

ID: T50106


Viber