Banesë 98.80m2 në shitje në lagjen Tophane

Prishtina, Tophane

Detaje

 • Id e prones: T10351
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 99 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: Kontakto për çmimin

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 98.80

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Tophane, përballë Kolegjit RIINVEST, është e gatshme për banim dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje me kuzhinë 2 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 WC 2 Ballkona 1 Koridor

Adrese : Tophane, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Tophane

Prona te ngjashme

Në Shitje
78,000 €
For sale

Banesë 82.28m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T10378

78,000 €

ID: T10378

Në Shitje
89,000 €
For sale

Banesë 77m2 në shitje në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T10377

89,000 €

ID: T10377

Në Shitje
81,000 €

Viber