Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Shtëpi 217.5m2 me qira në lagjen Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence
900 €

Detaje

 • Id e prones: T20128
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 217 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 900 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 217

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, në Preoc, është e tipit 174m2 mirëpo ka edhe podrumin prej 43.5m2 që është I shfrytëzueshëm. Shtëpia ka ngrohje qëndrore, është e mobiluar dhe është e e lirë nga data 01.06.2019. Shtëpia ka këtë renditje: - Podrumi (kati -1): - Përdhesa: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 1 WC 1 Koridor - Kati i I-rë: 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 2 Ballkona

Adrese : Marigona Residence, Prishtine

 • Qyteti : Preoc
 • Zone : Marigona Residence

Prona te ngjashme

Me Qira
1,000 €
To rent

Shtëpi 200m2 me qira në lagjen Qershia

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20142

ID: T20142

Me Qira
1,000 €
To rent

Shtëpi 171m2 me qira në lagjen Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence

ID: T20136

ID: T20136

Me Qira
1,200 €
To rent

Shtëpi luksoze 217m2 me qira në Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence

ID: T20025

ID: T20025


Viber