Shtëpi 258.39m2 në shitje në lagjen Qëndresa

Çagllavicë, Lagjja Qëndresa
185,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20124
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 258 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 185,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 258.39

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa mbrapa Bau Market dhe Grand Store. Shtëpia është në ndërtim e sipër dhe do të jetë e gatshme për banim në Shtator 2019. Shtëpia ka gjithsej 258.39.21m2 banim, 4 ari truall si dhe ka këtë renditje: - Përdhesa 124.63m2: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë 1 Dhomë gjumi 1 Banjo 1 Garazhë - Kati i I-rë 133.36m2: 4 Dhoma gjumi (1 master bedroom) 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 1 Depo 1 Garderobë 2 Ballkona Karakteristikat: Izolim termik me stiropor 12cm; Dritare Salamander me roleta te integrume me motor, plastikë e bardhë profile 82mm ngjyra antracid, 3 xhama, xham katër stinorë dhe 3 goma; Pllaka qeramike të kualitetit të lartë; Laminat të prodhuesit gjerman Egger; Dyer të brendshme druri të cilësisë së lartë.

Adrese : Lagja Qendresa, Prishtine

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja Qëndresa

Prona te ngjashme

Në Shitje
190,000 €
Në Shitje
180,000 €
Në Shitje
190,000 €
For sale

Shtëpi 370m2 në shitje në lagjen Marigona 1

Prishtina, Veternik

ID: T20125

190,000 €

ID: T20125


Viber