Zyre 85m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë
500 €

Detaje

 • Id e prones: T30130
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 85 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 500 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 85

Pershkrim

Zyra afër zyrës qëndrore të AAK-së dhe lëshohet me qira pa invertar. Zyra ka gjithsej 3 hapësira pune, 1 kuzhinë, 1 ballkon dhe 1 banjo.

Adrese : Ulpiane, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Ulpianë

Prona te ngjashme

Me Qira
500 €
To rent

Zyre 100m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30142

ID: T30142

Me Qira
400 €
To rent

Zyre 91m2 me qira te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T30141

ID: T30141

Me Qira
300 €
To rent

Zyre 66m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T30140

ID: T30140


Viber