Banesë 110m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve
88,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10350
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 110 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 88,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 110

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëe nga kompania e ndërtimit Pozhegu Brothers, është e gatshme për banim dhe është në katin PR-së. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) 1 Kuzhinë me tryezari 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 1 Depo *Banesa ka qasje në oborrin që është mbrapa ndërtesës pasi që është në katin PR-së.

Adrese : Mahalla e muhaxhereve, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lagjja e muhaxherëve

Prona te ngjashme

Në Shitje
78,000 €
For sale

Banesë 82.28m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T10378

78,000 €

ID: T10378

Në Shitje
89,000 €
For sale

Banesë 77m2 në shitje në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T10377

89,000 €

ID: T10377

Në Shitje
81,000 €

Viber