Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Lokal 67m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër
1,000 €

Detaje

  • Id e prones: T50110
  • Lloji I prones: Lokal
  • Statusi I prones: Me Qira
  • Siperfaqe: 67 m2
  • Dhoma gjumi:
  • Banjo:
  • Cmimi: 1,000 €

Tipare

  • Siperfaqe neto : 66

Pershkrim

Lokali gjendet në qendër, ka nxemje qëndrore me Termokos dhe lëshohet pa invertarin I cili shihet në foto

Adrese : Qender, Prishtine

  • Qyteti : Prishtina
  • Zone : Qendër

Prona te ngjashme

Me Qira
600 €
To rent

Lokal 55m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T50130

ID: T50130

Me Qira
600 €
To rent

Lokal 100m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T50127

ID: T50127

Me Qira
1,300 €
To rent

Lokal 65m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T50125

ID: T50125


Viber