Banesë 80m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash
400 €

Detaje

 • Id e prones: T00329
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 400 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80

Pershkrim

Banesa gjendet afër shkollës fillore Naim Frashëri, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 1 Dhomë gjumi 1 Kuzhinë me tryezari 2 Ballkona 1 Banjo

Adrese : Aktash, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Aktash

Prona te ngjashme

Me Qira
550 €
To rent

Banesë 80m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T00072

ID: T00072

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 75m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T00328

ID: T00328

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 79,14m2 me qira në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T00327

ID: T00327


Viber