Lokal 35m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë
500 €

Detaje

 • Id e prones: T50109
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 33 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 500 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 33

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen Ulpiana, është tërësisht I renovuar dhe ka ngrohje qëndrore me Termokos.

Adrese : Ulpiane, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Ulpianë

Prona te ngjashme

Me Qira
300 €
To rent

Lokal 40m2 në lagjen Kalabria- Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T50139

ID: T50139

Me Qira
600 €
To rent

Lokal 53.5m2 me qira në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T50096

ID: T50096


Viber