Lokal 69m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë
1,200 €

Detaje

 • Id e prones: T50108
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 67 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 1,200 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 67

Pershkrim

Lokali është I ndarë në 2 hapësira pune, ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe lëshohet I mobiluar.

Adrese : Ulpiane, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Ulpianë

Prona te ngjashme

Me Qira
1,000 €
To rent

Lokal 67m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T50110

ID: T50110

Me Qira
650 €
To rent

Lokal 92.5m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T50105

ID: T50105

Me Qira
1,500 €
To rent

Lokal 80m2 me qira te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T50103

ID: T50103


Viber