Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Zyre 78m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
250 €

Detaje

 • Id e prones: T30129
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 78 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 250 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 78

Pershkrim

Zyra gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, afër fitnessit Five Star dhe është në katin e III. Zyra ka gjithsej 3 njësi pune, 2 banjo dhe 1 ballkon.

Adrese : Ahmet Krasniqi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
300 €
To rent

Zyre 66m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T30140

ID: T30140

Me Qira
320 €
To rent

Zyre 40m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30138

ID: T30138

Me Qira
300 €
To rent

Zyre 60m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30135

ID: T30135


Viber