Banesë 75m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
300 €

Detaje

 • Id e prones: T00328
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 75 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 300 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75

Pershkrim

Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, afër fitnessit Five Star, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Banjo 1 WC

Adrese : Ahmet Krasniqi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
400 €
To rent

Banesë 80m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T00329

ID: T00329

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 79,14m2 me qira në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T00327

ID: T00327

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 82,27m2 me qira në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T00326

ID: T00326


Viber