Lokal+hapësirë për zyre, 200m2 në shitje në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash
170,000 €

Detaje

 • Id e prones: T50107
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 171 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo:
 • Cmimi: 170,000 €

Tipare

 • Siperfaqe totale : 200.81
 • Siperfaqe neto : 171.1

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen Aktash, në rrugën Ganimete Tërbeshi, afër Sallës 1 Tetori si dhe afër objektit të OSCE-së. - Lokali ka gjithsej 101.25m2 BRUTO (89.69m2 NETO) si dhe - Banesa e cila është në përdhesë që mund të shfrytëzohet për zyre ka gjithsej 99.56m2 BRUTO (81.41m2 Neto) Total 200.81m2 Bruto (171.1m2 Neto); -Lokali është I ndarë në 3 hapësira, hapësira këto të ndara me pllaka gipsi si dhe ka 1 WC; -Banesa është e ndarë në 4 Hapësira, 1 Kuzhinë, 1 Banjo,1 WC si dhe 1 Depo; Lokali ka ballore 11.25m në rrugë, rrugë kjo e cila është një kahore si qasje ka nga rruga Gazmend Zajmi, si dhe nga 2 rrugë anësore prej rrugës Hajrullah Abdullahu si dhe rrugës Ali Kelmendi.

Adrese : Ganimete Terbeshi

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Aktash

Prona te ngjashme

Në Shitje
240,000 €
For sale

Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T50102

240,000 €

ID: T50102

Në Shitje
230,000 €
For sale

Lokal 87.8m2 në shitje në Bregun e Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T50100

230,000 €

ID: T50100

Në Shitje
234,000 €
For sale

Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T50093

234,000 €

ID: T50093


Viber