Shtëpi 277.65m2 në shitje në Hajvali

Hajvali
150,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20123
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 278 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 150,000 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 2
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Depo : 1
 • Siperfaqe neto : 277.5

Pershkrim

Shtëpia gjendet në Hajvali, në Rrugën Ramë Gajtani (përballë Gjykatës) ka gjithsej 3.5 ari oborr dhe është e re, ende e pabanuar. Shtëpia ka gjithsej 2 kate dhe ka këtë renditje: - Përdhesa: 1 Dhomë ndenje me dy nivele dhe me galeri 1 Kuzhinë 1 Depo 1 Koridor 1 WC 1 Ballkon Kati i I-rë: 3 Dhoma gjumi(1 master bedroom me banjo dhe ballkon) 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 1 Ballkon 1 Koridor

Adrese : Rruga Rame Gajtani, Hajvali

 • Qyteti : Hajvali

Prona te ngjashme

Në Shitje
220,000 €
For sale

Shtëpi 180m2 në shitje në lagjen Emshir- Kalabria

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T20138

220,000 €

ID: T20138

Në Shitje
155,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC

ID: T20003

155,000 €

ID: T20003

Në Shitje
135,000 €

ID: T20134

135,000 €

ID: T20134


Viber