Shtëpi 217.5m2 në shitje në lagjen Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence
245,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20122
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 218 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 245,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 217.5

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, në Preoc, është e tipit 174m2 mirëpo ka edhe podrumin prej 43.5m2 që është I shfrytëzueshëm. Shtëpia ka ngrohje qëndrore, është e mobiluar dhe është e lëshuar me qira. Shtëpia ka këtë renditje: - Podrumi (kati -1): - Përdhesa: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 1 WC 1 Koridor - Kati i I-rë: 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 2 Ballkona

Adrese : Marigona Residence, Prishtine

 • Qyteti : Preoc
 • Zone : Marigona Residence

Prona te ngjashme

Në Shitje
290,000 €

ID: T20140

290,000 €

ID: T20140

Në Shitje
220,000 €
For sale

Shtëpi 180m2 në shitje në lagjen Emshir- Kalabria

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T20138

220,000 €

ID: T20138

Në Shitje
155,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC

ID: T20003

155,000 €

ID: T20003


Viber