Objekt afarist për zyre 99m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër
1,100 €

Detaje

 • Id e prones: T30128
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 99 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 1,100 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 99

Pershkrim

Objekti gjendet në Qendër, ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS dhe është i gatshëm për shfrytëzim. Objekti ka gjithsej 2 kate dhe ka këtë renditje: - Përdhesa: 1 Hapësirë për zyre 1 WC - Kati i I-rë: 2 Hapësira për zyre

Adrese : Qender, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qendër

Prona te ngjashme

Me Qira
600 €
To rent

Zyre 110m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T30137

ID: T30137

Me Qira
700 €
To rent

Zyre 63m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30136

ID: T30136

Me Qira
700 €
To rent

Zyre 110m2 me qira në lagjen Dodona

Prishtina, Dodona

ID: T30133

ID: T30133


Viber