Objekt afarsit per zyre 500m2 me qira në lagjen Pejton

Prishtina, Pejton
3,000 €

Detaje

 • Id e prones: T30127
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 500 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 3,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe neto : 500

Pershkrim

Objekti gjendet në lagjen Pejton, është tërësisht i renovuar dhe i gatshëm për shfrytëzim, ka parking për 4 vetura mbrenda në oborr si dhe mundësi parkimi rreth shtëpisë. Objekti ka gjithsej 3 kate dhe ka këtë renditje: - Përdhesa: 1 Lokal i cili mund të lidhet me hapësirat për zyre të objektit 1 Zyre 1 Hapësirë për parking 1 Anex i shtëpisë i ndarë në 3 zyre dhe 1 toalet 1 Banjo 1 Verandë - Kati i I-rë: 1 Hapësirë pune e cila mund të ndahet në 2 ose 3 zyre 1 Zyre 2 Ballkona 1 Kuzhinë - Kati i II-të 3 Zyre 1 Banjo 1 Depo 1 Dhomë për server room

Adrese : Pejton, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Pejton

Prona te ngjashme


Viber