Banesë 94.60m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga C

Prishtina, Mati 1
77,500 €

Detaje

 • Id e prones: T10337
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 95 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 77,500 €

Tipare

 • Ballkone : 1
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Ashensor : 2

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në rrugën C, në kompleksin Relax 6 ndërtim i kompanisë së ndërtimit VG Construction. Banesa është e gatshme për banim në Dhjetor 2019 dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë me tryezari 1 Banjo 1 WC 1 Ballkon 1 Koridor

Adrese : Rruga Evner Maloku

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
93,000 €
For sale

Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10364

93,000 €

ID: T10364

Në Shitje
112,600 €

ID: T10363

112,600 €

ID: T10363


Viber