Banesë 95.58m2 në shitje në Fushë Kosovë – Britania Homes

FushëKosovë
52,500 €

Detaje

 • Id e prones: T10336
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 95 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 52,500 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 95

Pershkrim

Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në kompleksin banesor te ndërtuar nga kompania e ndërtimit Britania Homes, është e gatshme për banim dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Banjo 1 Depo 1 Ballkon 1 Koridor

Adrese : Fushe Kosove

 • Qyteti : FushëKosovë

Prona te ngjashme

Në Shitje
40,000 €
For sale

Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10049

40,000 €

ID: T10049

Në Shitje
77,000 €
For sale

Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10362

77,000 €

ID: T10362

Në Shitje
77,000 €
For sale

Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10361

77,000 €

ID: T10361


Viber