Banesë 84m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan
420 €

Detaje

 • Id e prones: T30075
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 84 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 420 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 84

Pershkrim

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga kompania Tregtia, dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Ballkon 1 Depo 1 Banjo 1 WC

Adrese : Nora Hoti, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
450 €
To rent

Banesë 80m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T00317

ID: T00317

Me Qira
450 €
To rent

Banesë 84m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T00316

ID: T00316

Me Qira
350 €
To rent

Banesë 103m2 me qira në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T00315

ID: T00315