Banesë 97m2 në shitje në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan
87,300 €

Detaje

 • Id e prones: T10333
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 97 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 87,300 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 97

Pershkrim

Banesa gjendet në rrugën Vicianum, është në katin e I-rë dhe shitet e pa mobiluar. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 3 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Ballkon 1 Depo 1 Banjo 1 WC

Adrese : Viciamun, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Në Shitje
102,000 €
For sale

Banesë 107.84m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10342

102,000 €

ID: T10342

Në Shitje
81,200 €
For sale

Banesë 85.52m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10341

81,200 €

ID: T10341

Në Shitje
81,200 €
For sale

Banesë 85.52m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10340

81,200 €

ID: T10340