Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Banesë 119m2 me qira në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan
350 €

Detaje

 • Id e prones: T00313
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 119 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 350 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 119

Pershkrim

Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, lëshohet e pa mobiluar dhe është në katin e V-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Terasë 1 Ballkon 2 Depo 1 Banjo 1 WC

Adrese : Ahmet Krasniqi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
450 €
To rent

Banesë 80m2 me qira në lagjen Arbëria - Tregtia C3

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T00058

ID: T00058

Me Qira
450 €
To rent

Banesë 84m2 me qira në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T00338

ID: T00338

Me Qira
300 €
To rent

Banesë 107m2 me qira në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T00335

ID: T00335


Viber