Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Zyre 119m2 me qira në lagjen Arbëria- Dragodan

Prishtina, Arbëri/Dragodan
300 €

Detaje

 • Id e prones: T30124
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 119 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 300 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 119

Pershkrim

Zyra është gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi dhe është në katin e V-të. Zyra ka gjithsej 3 njësi pune, 1 ballkon, 1 terasë, 2 depo, 1 banjo dhe 1 WC.

Adrese : Ahmet Krasniqi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Arbëri/Dragodan

Prona te ngjashme

Me Qira
400 €
To rent

Zyre 91m2 me qira te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T30141

ID: T30141

Me Qira
250 €
To rent

Zyre 66m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T30140

ID: T30140

Me Qira
300 €
To rent

Zyre 60m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30135

ID: T30135


Viber