Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Banesë Duplex 161.3m2 me qira në Pejton

Prishtina, Pejton
1,600 €

Detaje

 • Id e prones: T00109
 • Lloji I prones: Duplex
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 161 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 1,600 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 161.3

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Pejton, në kompleksin PRIME Group, ka një investim luksoz, ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), ujë 24/7, Garazhë, Parking rrugor dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 3 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 2 Banjo 1 Terasë 1 Garazhë

Adrese : Pejton, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Pejton

Prona te ngjashme


Viber