Lokal 56m2 me qira në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1
250 €

Detaje

 • Id e prones: T50097
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 56 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 250 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 56

Pershkrim

Lokali gjendet lagjen Mati 1, është I renovuar dhe gati për shfrytëzim.

Adrese : Mati 1, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme


Viber