Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen QERSHIA

Çagllavicë, Lagjja Qershia
170,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20079
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 200 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 170,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 200

Pershkrim

Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në lagjen QERSHIA, lagje kjo e ndërtuar nga kompania BP HOME. Shtëpia është e gatshme për banim në Korrik 2018. Shtëpia ka gjithsej 200m2 ku përfshihen 2 kate (kati përdhesë dhe kati i I-rë). Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë 1 Dhomë gjumi 1 Banjo 1 Garazhë dhe Kaldatore/Depo - Kati i parë Master bedroom 1 Master bedroom 3 Dhoma gjumi (Dy nga këto dhoma kanë ballkone të veqanta) 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) 1 Utility për larje/tharje të rrobave Një vizatim me planin e shtëpisë mund të gjeni në fotografitë e postuara.

Adrese : Lagjja Qershia, Prishtine

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja Qershia

Prona te ngjashme

Në Shitje
155,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC

ID: T20003

155,000 €

ID: T20003

Në Shitje
190,000 €
Në Shitje
180,000 €

Viber