Zyre 120m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër
600 €

Detaje

 • Id e prones: T30081
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 600 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 120

Pershkrim

Objekti ka ashensor si dhe ka mirëmbajtje të hymjes dhe është në katin e II-të. Zyra ka këtë renditje: 3 Hapësira pune 1 Kuzhinë 1 Banjo 1 WC 1 Ballkon **Invertari në fotot e postuara nuk është më në zyrë

Adrese : Qender, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qendër

Prona te ngjashme

Me Qira
700 €
To rent

Zyre 110m2 me qira në lagjen Dodona

Prishtina, Dodona

ID: T30133

ID: T30133

Me Qira
380 €
To rent

Zyre 100m2 me qira në lagjen Dardania

Prishtina, Dardani

ID: T30131

ID: T30131

Me Qira
500 €
To rent

Zyre 85m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T30130

ID: T30130


Viber