Banesë 71.30m2 në shitje në lagjen Mati 1 – RRUGA B

Prishtina, Mati 1
69,100 €

Detaje

 • Id e prones: T10160
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 71 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 69,100 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 71.30

Pershkrim

Banesë 71.30m2 në shitje në lagjen Mati 1 – RRUGA B anesa gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga B, në kompleksin e ndërtuar nga kompania VG Construction dhe është e gatshme për banim. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhome ndenje 1 Dhomë gjumi 1 Kuzhinë 1 Banjo 1 Ballkon 1 Koridor ID: T10160 Agjencioni i Patundshmërisë TOPIA Real Estate ✆ 038/224-222 ; 049/

Adrese : Rruga B, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
93,000 €
For sale

Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10364

93,000 €

ID: T10364

Në Shitje
40,000 €
For sale

Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10049

40,000 €

ID: T10049


Viber