Lokal 53.5m2 me qira në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1
600 €

Detaje

 • Id e prones: T50096
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 49 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 600 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 49

Pershkrim

Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në Rrugën B, është në katin e I-rë dhe është i gatshëm për shfrytëzim.

Adrese : Mati 1, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Me Qira
500 €
To rent

Lokal 50m2 me qira në pjesën e vjetër të qytetit

Prishtina, Pjesa e vjetër e qytetit

ID: T50133

ID: T50133

Me Qira
600 €
To rent

Lokal 55m2 me qira në lagjen Aktash

Prishtina, Aktash

ID: T50130

ID: T50130

Me Qira
500 €
To rent

Lokal 35m2 me qira në lagjen Ulpiana

Prishtina, Ulpianë

ID: T50109

ID: T50109


Viber