Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Zyre 43m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër
350 €

Detaje

 • Id e prones: T30123
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 43 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 350 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 43

Pershkrim

Zyra ndodhet në qendër dhe është në katin e II-të. Zyra ka gjithsej 2 hapëira pune, 1 depo dhe 1 banjo.

Adrese : Qender, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Qendër

Prona te ngjashme

Me Qira
250 €
To rent

Zyre 37m2 me qira te Qafa

Prishtina, Qafa

ID: T30078

ID: T30078

Me Qira
350 €
To rent

Zyre 52m2 me qira në lagjen Dardania

Prishtina, Dardani

ID: T30117

ID: T30117

Me Qira
250 €
To rent

Zyre 24m2 me qira në Qendër

Prishtina, Qendër

ID: T30112

ID: T30112


Viber