Banesë 70m2 në shitje në Bregun e Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit
77,700 €

Detaje

 • Id e prones: T10332
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 69 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 77,700 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 69

Pershkrim

Banesa gjendet në bregun e diellit afër Xhambazëve, në dokumenta ka 55.5m2 kurse faktike ka 70m2 dhe ka nxemje qëndrore me Termokos. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 1 Dhomë gjumi 1 Kuzhinë me tryezari 2 Ballkona 1 Depo 1 Banjo

Adrese : Bregu i Diellit, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Bregu i Diellit

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
93,000 €
For sale

Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10364

93,000 €

ID: T10364

Në Shitje
112,600 €

ID: T10363

112,600 €

ID: T10363


Viber