Banesë 81m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1
64,800 €

Detaje

 • Id e prones: T10331
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 81 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 64,800 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 81

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 dhe është e ndërtuar nga kompania Pozhegu Brothers. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë 1 Ballkon 1 Banjo 1 WC 1 Garazhë (+ 5000 euro)

Adrese : Mati 1, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
93,000 €
For sale

Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10364

93,000 €

ID: T10364

Në Shitje
40,000 €
For sale

Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10049

40,000 €

ID: T10049


Viber