Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir
234,000 €

Detaje

 • Id e prones: T50093
 • Lloji I prones: Lokal
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 127 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 234,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 127

Pershkrim

Lokali gjendet afër stacionit të autobusave, ka gjithsej 127m2 duke përfshirë edhe një podrum 30m2 dhe është I përshtatshëm për hoteleri (restaurant, kafe etj)

Adrese : Kalabria, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Kalabria/Emshir

Prona te ngjashme

Në Shitje
239,400 €
For sale

Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T50073

239,400 €

ID: T50073

Në Shitje
242,320 €
For sale

Lokal 92.3m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T50063

242,320 €

ID: T50063

Në Shitje
228,800 €
For sale

Lokal 88m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T50062

228,800 €

ID: T50062