Banesë 70.62m2 në shitje në Dukagjini Residence

Prishtina, Lakrishtë
70,620 €

Detaje

 • Id e prones: T10242
 • Lloji I prones: Banesa
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 71 m2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 70,620 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70.62

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Lakrishte, tek rrethi Duplex në kompleksin Dukagjini Residence, I cili është në ndërtim e sipër dhe pritet që si projekt të përfundoj në Dhjetor 2019 dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 1 Dhomë gjumi 1 Kuzhinë me tryezari 1 Banjo 1 Ballkon 1 Koridor 1 Depo (3,000euro opcionale) 1 Garazhë (9,000euro opcionale)

Adrese :

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lakrishtë

Prona te ngjashme

Në Shitje
80,000 €
For sale

Banesë 99.41m2 në shitje në lagjen Kalabria - Emshir

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10366

80,000 €

ID: T10366

Në Shitje
93,000 €
For sale

Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T10364

93,000 €

ID: T10364

Në Shitje
40,000 €
For sale

Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1

Prishtina, Mati 1

ID: T10049

40,000 €

ID: T10049


Viber