Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen NIC

Çagllavicë, Lagjja NIC
160,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20119
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 201 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 160,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 201

Pershkrim

Shtëpia gjendet në Cagllavicë në lagjen NIC, lagje kjo e cila gjendet përballë qendrës tregtare Grand Store. Shtëpia është e pajisur me fletë poseduese që nënkupton se ka fletë poseduese të parcelës dhe të shtëpisë, është e gatshme për banim dhe shitet e mobiluar. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë 1 Garazhë 1 WC - Kati i I-rë 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) 2 Banjo 2 Ballkona Shtëpia ka edhe nënkulmin për te i cili qasja është nga kati i I-rë me shkallë

Adrese : Lagja NIC, Prishtine

 • Qyteti : Çagllavicë
 • Zone : Lagjja NIC

Prona te ngjashme

Në Shitje
155,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC - Çagllavicë

Çagllavicë, Lagjja NIC

ID: T20003

155,000 €

ID: T20003

Në Shitje
190,000 €
Në Shitje
180,000 €

Viber