Duplex Penthouse 232m2 në shitje në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit
189,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10326
 • Lloji I prones: Pentthouse
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 172 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 189,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 232
 • Siperfaqe neto : 172

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen e spitalit afër Eulexit në rrugën Holgen Petersen, ka 172m2 banim si dhe 60m2 terasë, ka një investim ekstra prej banesave tjera dhe është e gatshme për banim. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 4 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) 1 Dhomë pune 1 Kuzhinë me tryezari 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) 1 WC 2 Ballkona 1 Terasë 60m2

Adrese : Holgen Petersen, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Lagjja e Spitalit

Prona te ngjashme

Në Shitje
180,000 €

ID: T10308

180,000 €

ID: T10308

Në Shitje
136,400 €

ID: T10263

136,400 €

ID: T10263

Në Shitje
254,991 €

ID: T10240

254,991 €

ID: T10240


Viber