Pent house 218m2 në shitje në Lagjen e Spitalit

Prishtina, Mati 1
180,000 €

Detaje

 • Id e prones: T10308
 • Lloji I prones: Pentthouse
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 218 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Cmimi: 180,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 218

Pershkrim

Banesa gjendet në kompleksin Luledielli e ndërtuar nga B&S group, ka gjithsej 158m2 banim si dhe 60m2 terasë, SHITET ME MOBILJE, ka ngrohje qëndrore me kallda të rrymës dhe është në katin e VIII-të. Banesa ka pranim teknik- FLETË POSEDUESE. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 3 Dhoma gjumi (me mundësi të bëhen 4) 1 Kuzhinë me tryezari 2 Banjo 1 Terasë 60m2 2 Garazha (të përfshira në qmim) 2 Koridore

Adrese : Mati 1, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
135,000 €

ID: T10397

135,000 €

ID: T10397

Në Shitje
210,000 €
For sale

Duplex Penthouse 391.33m2 në shitje në lagjen Kalabria

Prishtina, Kalabria/Emshir

ID: T10394

210,000 €

ID: T10394

Në Shitje
189,000 €
For sale

Duplex Penthouse 232m2 në shitje në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10326

189,000 €

ID: T10326


Viber