Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Hapësirë afariste për zyre 500m2 me qira në lagjen Pejton

Prishtina, Pejton

Detaje

 • Id e prones: T30108
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 500 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo:
 • Cmimi: Kontakto për çmimin

Tipare

 • Ajer i kondicionuar
 • Sistem alarmi
 • Ngrohje qendrore
 • Siperfaqe neto : 500

Pershkrim

Hapësira afariste gjendet në rrugën Luan Haradinaj (ish Kosta Novakoviq) në objektin ku gjendet edhe zyra qëndrore e NLB Bankës si dhe IS bank. Objekti ka gjithsej 10 kate ku llogaritet Përdhesa (hyrja) si dhe 9 kate tjera afarizëm 4 katet e para janë në shfyrtëzim (të dhëna me qira) dhe për qira mbeten edhe 5 kate tjera me nga përafërsisht 500m2 secili kat e që në tërësi janë 2500m2 Objekti posedon 2 ashensorë të cilët mirëmbahen, posedon kamera sigurie, shkallë emergjente, ngrohje qëndrore me Termokos, recepcion, klimatizim qëndrorë, kabllim, alarm zjarri etj Çdo kat ka hyrjen e veçantë, ka 5 banjo (3 + 2) të ndara, dhomë për server room, derë anti zjarr, ndriqim të mjaftueshëm si dhe ka mundësi të shumëta ndarje në zyra pasi që janë hapësira të hapura e që mund te ndahen sipas nevojës.

Adrese : Luan Haradinaj, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Pejton

Prona te ngjashme


Viber