Kjo pronë nuk është e disponueshme
Kliko këtu për të u ridrejtuar në ballinë

Objekt afarist për zyre 480m2 me qira në lagjen Pejton

Prishtina, Pejton

Detaje

 • Id e prones: T30096
 • Lloji I prones: Zyre
 • Statusi I prones: Me Qira
 • Siperfaqe: 450 m2
 • Dhoma gjumi:
 • Banjo: 2
 • Cmimi: Kontakto për çmimin

Tipare

 • Tualet (e) : 2
 • Kuzhina (t) : 1
 • Ngrohje qendrore
 • Ashensor
 • Siperfaqe totale : 480
 • Siperfaqe neto : 450

Pershkrim

Zyra gjendet në lagjen Pejton, afër Hotel Prishtina dhe Zirat Bank, është e gatshme për shfrytëzim, është në katin e I-rë, ka ngrohje qëndrore me Termokos, ka Lift (ashensor) si dhe ka 2 hyrje (2 palë shkallë). Zyra ka këtë renditje: 5 Zyre (njësi pune) 2 Salla (njësi pune) të cilat mund të ndahen në zyre 3 Banjo 1 Koridor 1 Terasë (30m2) Objekti në të cilën gjendet zyra shfrytëzohet I tëri për afarizëm dhe secili kat është I lëshuar për qira për zyre.

Adrese : Rruga Kosta Novakoviq, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Pejton

Prona te ngjashme

Me Qira
3,000 €

Viber