Pent house 124m2 në shitje në lagjen Dodona

Prishtina, Dodona
136,400 €

Detaje

 • Id e prones: T10263
 • Lloji I prones: Pentthouse
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 124 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 136,400 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Depo : 1
 • Ajer i kondicionuar
 • Ngrohje qendrore
 • Mobilje
 • Ashensor
 • Tarrace

Pershkrim

Banesa gjendet në lagjen Dodona, në objektin e ndërtuar nga UNI Projekt, e cila ka të kryer edhe pranimit teknik (ka Fletë poseduese) është e gatshme për banim, shitet gjysëm e mobiluar (në banesë mbetet kuzhina dhe dollapat) dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje; 1 Kuzhinë me tryezari; 3 Dhoma gjumi; 1 Terasë; 1 Banjo; 1 WC; 1 Shpajz;

Adrese : Bajram Kelmendi, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Dodona

Prona te ngjashme

Në Shitje
189,000 €
For sale

Duplex Penthouse 232m2 në shitje në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10326

189,000 €

ID: T10326

Në Shitje
160,000 €
For sale

Pent House banesë 238.30m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T10233

160,000 €

ID: T10233


Viber