Pent House 286.39m2 në shitje në lagjen Mati 1 – KAWA

Prishtina, Mati 1

Detaje

 • Id e prones: T10240
 • Lloji I prones: Pentthouse
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 129 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Cmimi: Kontakto për çmimin

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Depo : 1
 • Siperfaqe totale : 157.27
 • Siperfaqe neto : 129.12
 • Siperfaqja e tarraces : 157.27
 • Garazhë : 1

Pershkrim

Banesa gjendet në kompleksin Çelësi i Prishtinës, i ndërtuar nga kompania e ndërtimit KAWA Group, është në ndërtim e sipër ku pritët që të lëshohet për banim në Dhjetor 2018. Banesa ka gjithsej 129.12m2 BANIM si dhe 157.27m2 TERASË dhe është në katin e V-të. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë ndenje 3 Dhoma gjumi 1 Kuzhinë me tryezari 1 Banjo 1 WC 1 Koridor 1 Ballkon 1 Terasë 1 Depo 1 Garazhë

Adrese : Muharrem Fejza, Prishtine

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Mati 1

Prona te ngjashme

Në Shitje
189,000 €
For sale

Duplex Penthouse 232m2 në shitje në lagjen e spitalit

Prishtina, Lagjja e Spitalit

ID: T10326

189,000 €

ID: T10326

Në Shitje
136,400 €

ID: T10263

136,400 €

ID: T10263

Në Shitje
160,000 €
For sale

Pent House banesë 238.30m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve

Prishtina, Lagjja e muhaxherëve

ID: T10233

160,000 €

ID: T10233


Viber