Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Gjinaj

Prishtina, Gjinaj
245,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20091
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 300 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 245,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 300

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Gjinaj, afër Sh.F. Pjetër Bogdani. Shtëpia posedon gjithsej 2,5 ari Truall dhe është 3 katëshe. Shtëpia posedon gjithsej 1,5 ari truall oborr ndërsa 1 ari truall është në shfrytëzim nga shtëpia. Shtëpia në katin përdhesë posedon 2 lokale ku njëri ka 35m2 dhe tjetri 25m2 ndërsa kati i I-rë dhe kati i II-të shfrytëzohen për banim.

Adrese : Antigona Fazliu, Prishtinë

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Gjinaj

Prona te ngjashme

Në Shitje
173,000 €
For sale

Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen Qershia

Çagllavicë, Lagjja Qershia

ID: T20095

173,000 €

ID: T20095

Në Shitje
299,000 €
For sale

Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik

Çagllavicë, Lagjja Qëndresa

ID: T20030

299,000 €

ID: T20030

Në Shitje
350,000 €
For sale

Shtëpi 400m2 në shitje në Dragodan – Arbëri

Prishtina, Arbëri/Dragodan

ID: T20049

350,000 €

ID: T20049


Viber